smartphone-2454611_1920

Mobilní aplikace, které pomůžou se shazováním kilogramů

Rozhodli jste se konečně zhubnout nechtěné kilogramy? Přemýšlíte nad tím, jak po letech opět získat krásnou a štíhlou figuru? Prvním krokem je změna jídelníčku, do kterého zakomponujete proteiny (třeba v podobě proteinových nápojů ESN Designer Whey), druhým pak stažení mobilních aplikací, jež vás budou na cestě za sexy postavou kontrolovat. Jaké konkrétně stojí za stáhnutí?

Krokoměr pro evidování všeho pohybu

Mobilní aplikace, které pomůžou se shazováním kilogramů prakticky denně přibývají do nabídky App Storu i Google Play. Nabízí se otázka, které je dobré mít stažené. Přece jen nechceme mít displej plný aplikací, které nám jen kradou místo. 

Jednou z nutných appek je krokoměr, který bude evidovat váš pohyb. Podle odborníků bychom denně měli ujít alespoň osm tisíc kroků, při hubnutí pak o dva tisíce navíc. Bohužel se najde stále více lidí, kteří se chůzi vyhýbají, což je škoda. Mluvíme totiž o tom nejpřirozenějším pohybu, při kterém lze nejen zhubnout, ale také si konečnou váhu udržet.

Buzzer-Lístek pro vypěstování zdravých návyků

Jak již bylo zmíněno, změna jídelníčku je klíčová pro hubnutí. Abyste předcházeli nejen tomu, že budete jíst často, ale také opomínání jídla, vyplatí se sáthnout aplikaci jménem Buzzer-Lístek, která vám pomůže s vypěstováním nutných zdravých návyků spějících ke štíhlé figuře.

Nejen, že bude kontrolovat váš pitný režim, ale také to, jestli jíte pravidelně s dostatečnými časovými rozestupy. Díky aplikaci si nové návyky zapamatujete rychleji a dříve jim přijdete na kloub. 

Fitify jako parťák při cvičení

Štíhlou postavu si nevypěstujete lusknutím prstů. Musíte pro ni něco udělat – ideálně cvičit. Proto si do svého mobilního telefonu stáhněte aplikaci Fitify, která je plná nejen posilovacích cvičení, ale také cardio cvičebních setů, s nimiž spálíte potřebné kalorie. 

Aplikace je v základní verzi zdarma, ale také je možné si předplatit tréninky sestavené člověku na míru.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email