4 věci, které vám pomůžou zhubnout. Osvojte si je a dosáhněte vysněné postavy

4 věci, které vám pomůžou zhubnout. Osvojte si je a dosáhněte vysněné postavy

Stále vás ještě drží novoroční předsevzetí? Pořád se ještě snažíte zhubnout? To už patříte k menšině! Je statisticky dokázáno, že od svého novoročního předsevzetí upouští už během ledna víc jak padesát procent lidí. Patříte tak mezi pomyslnou elitu. Možná se však perete s posledními kilogramy, které vám nedají v noci spát. Hubnou se už poměrně těžce. Proto vám přinášíme seznam čtyř věcí, které vám s hubnutím pomůžou. 

Zdravé stravovací návyky jsou základem úspěchu

Pokud se už nějaký ten pátek snažíte shodit poslední povánoční kila, pak jste se pravděpodobně se zdravými stravovacími návyky už seznámili. Jestliže ne, je to ten první krok ke splnění vize. Nehřešte neustále, jezte pravidelně, zdravě a vyváženě. Nezapomínejte na bílkoviny, které si lze doplnit oblíbeným produktem ESN Designer Whey Protein. Pamatujte, bílkoviny musí být součástí každého jídla dne!

TIP: Jak jinak ještě doplnit proteiny se dozvíte v článku “Jak poznat nedostatek bílkovin a jak je do těla dodat

Hlavně nehladovějte

Mezi časté mýty o hubnutí patří, že hladovění ke spalování kalorií patří. Jenže je to spíše naopak. Pokud necháte své tělo hladovět, bude si zásoby ukládat na později. A věřte nebo ne, tuky si začne ukládat do nejproblematičtějších partií těla. To se pak shodí opravdu těžko!

Dostatečný pitný režim na předních příčkách žebříčku priorit

Tekutiny neslouží jenom k tomu, aby nám z těla vyplavily veškeré špatné látky a toxiny. Jejich úkolem je také (paradoxně) odvodňovat organismus. Navíc díky dodržování pitného režimu se nebudeme mít tendenci přejídat. 

TIP: Pokud se chcete přejídání vyhnout, vyplatí se před jídlem vypít sklenici vody. Svůj žaludek už z části zaplníte a nebudete mít tendenci toho sníst tolik. 

Nepřestávejte s pohybem

Hubnutí nelze realizovat bez tří věcí, a sice bez pitného režimu, bez správných stravovacích návyků a také bez pohybu. Zejména na to poslední nezapomínejte ani v této hektické době, kdy se domníváte, že na sport není čas. Do svého dne stačí, abyste zakomponovali třeba krátkou procházku, která probudí metabolismus.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email